WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI:

Poekspozycyjna zielono-biała kuchnia lakierowana na wysoki połysk z wyspą.

Co jest w komplecie ?

Wysoka zabudowa wys. 220, szer. 245, glęb. 58 (cm): w całości lakierowana, od lewej znajduje się miejsce na lodówkę w zabudowie, na dole dwie szafki (60 cm) z dwiema szufladami wewnętrznymi Blum Antaro w każdej, po prawej miejsce na cargo (45 cm), oraz obramówki po bokach maja po 10 cm, nad szafkami dolnymi znajdują się miejsca na piekarnik i ekspres (możliwość dorobienia frontu), nad piekarnikiem zastosowane zostały dwa podnośniki Blum HK.

Dolna zabudowa wys. 92, szer. 285, głęb. 81, (cm): fronty drewniane, boczki fornirowane, blat i zlew zintegrowany z kwarcu, pod blatem zaczynając od lewej znajdują się 3 szuflady Blum Antaro a nad nimi miejsce na indukcje, następnie trzy szafki (60 cm).

Po drugiej stronie wyspy znajdują się płytkie szafki (18 cm), na krańcach wyspy dwie szafki (80) z uchylnymi w dół frontami, po środku wyspy dwie szafki (60 cm).

W zestawie nie jest uwzględniony sprzęt AGD (możliwość kupienia u nas).

W celu dopasowania kuchni do pomieszczenia, jesteśmy w stanie za dodatkowa opłatą domówić, przyciąć, dorobić odpowiednie elementy.

Dodatkowe informacje dostępne w studiu KUCHNIE KOCUR w Rzeszowie
ul. Lubelska 28/5 lub pod telefonem 17 867 40 07.

Wyprzedaż: Poekspozycyjna szafa biurowa na segregatory

Poekspozycyjna szafa biurowa na segregatory z frontami lakierowanymi na biało z wnęką na telewizor w szarym lakierze. Szafa stoi na 8 aluminiowych nóżkach, otwierana za pomocą dwóch uchwytów (składane fronty), lekkie ślady użytkowania. wys. 226, szer. 200, głęb. 44 (cm).

Dodatkowe informacje dostępne w studiu KUCHNIE KOCUR w Rzeszowie
ul. Lubelska 28/5 lub pod telefonem 17 867 40 07.