firma Kuchnie KocurJesteśmy stabilną firmą zajmującą się produkcją mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf garderobianych. Na rynku istniejmy od 2001 roku i przez cały ten czas zdążyliśmy wykonać niejeden interesujący projekt. Doskonale wiemy, że branża meblarska także poddaje się modom, które z biegiem czasu mijają. Staramy się jednak wytwarzać produkty klasyczne, a zarazem oryginalne. Pełne wdzięku, o wysokiej estetyce i precyzji wykonania. Zatrudniamy zespół fachowych pracowników, którzy z pasją i pełnym profesjonalizmem wykonują powierzone im zadania. Nasze meble na wymiar, to wydatek godny swojej ceny, co potwierdzają zadowoleni z naszych usług klienci. Wszystkie produkty wykonujemy według indywidualnych projektów na życzenie zleceniodawców. Chętnie dokonujemy aranżacji kuchennych wnętrz. Realizujemy również projekty powierzone. Zakres naszego działania, to głównie południowo – wschodnia część Polski.
Ponad dwunastoletnie istnienie na rynku, silnie ugruntowało naszą pozycję. Dziś dysponujemy dużym doświadczeniem, a meble kuchenne na wymiar Rzeszów to nasza specjalność. Wszystkie zlecenia realizujemy kompleksowo. Pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania, staramy się rozwiewać Państwa wątpliwości nie tylko w zakresie wyboru odpowiedniego projektu, ale także sprzętu AGD. Nasza oferta zawiera ponadto meble kuchenne produkcji polskiej.
Nowoczesne meble na wymiar Rzeszów produkujemy z myślą o klientach, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania i estetykę wykonania. Szeroka oferta z pewnością pozwoli Państwu wybrać najodpowiedniejszy projekt, który z przyjemnością wcielimy w życie. Terminowość, atrakcyjne ceny oraz precyzja wykonania, to nasze głównie zalety.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów współpracy.