Meble kuchenne drewniane 2 – STABARD

Oto piękne meble drewniane wytwarzane wyłącznie na zamówienie. Każdy zestaw w konkretnej kuchni będzie unikalny. Nigdzie nie powtórzą się dwie takie same kuchnie.

RECEPCJA – Perfekcyjne, ręczne wykonanie w drewnie egzotycznym.

Kuchnia na indywidualne zamówienie klienta.

Pilastry z nietypową głownią, konstrukcja obudowy okapu oraz belki nadokienne wykonane zostały z użyciem ciekawego motywu.
Fronty z drewna jesionowego polakierowane zostały z efektem otwartych porów.

Dodatki tu zastosowane można użyć także w innym zestawieniu: z innymi frontami i wykończeniami.

Wymiary poszczególnych elementów, jak pochłaniacz czy rama nadokienna możemy dopasować do indywidualnych potrzeb.

Fronty z drewna czereśni.

Ciepły kolor wykończenia mebli i specyficzny rysunek słoi drewna czereśni daje w efekcie bardzo szlachetny wygląd tej aranżacji. Nie potrzebne są nawet dodatkowe zdobienia. Mamy tu proste bryły i odpowiednio dobraną kolorystykę. Tak może wyglądać przytulne wnętrze Twojej kuchni.

Fronty z drewna bukowego – twarde, solidne i piękne.

W meblach tych zastosowane zostało ciekawe zdobienie z wzorem antycznym na listwach okapowych i ramie okalającej zestaw sprzętów AGD.

We wnęce ściennej mieszczą się półki na wino.

Fronty z drewna czereśniowego.

Proszę zwrócić uwagę na elementy dekoracyjne, zwłaszcza w okapie, toczonych pilastrach, kolumnie przy obudowie okna, wieszaku i zegarze.

Drewno orzechowe – eleganckie i rzadko występujące.

Ma ono swoje niepowtarzalne usłojenie. To drewno niezbyt często dostępne, stąd też i drogie, ale inwestycja w nie – warta efektu.
Lubimy ciekawe i wyważone elementy ozdobne w drewnie, dlatego obudowa okapu oraz listwa nad płytą grzejną mają charakterystyczny rys.

Prostota formy i ciepłe wnętrze.

Drobne stylizacje listew w kredensie o raz pogrubiane belki okapu – oto klasyczna kuchnia. Meble te dają wrażenie domowej, miłej, przyciągającej atmosfery.