5 lat gwarancji na meble ATLAS!

Szanowni Klienci

Od 2014 roku w naszej ofercie znajdują Państwo również meble kuchenne ATLAS, których produkcja jest realizowana przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i trendów w projektowaniu nowoczesnych mebli kuchennych.

O Firmie ATLAS
Ponad 30 lat tradycji gwarantuje najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały i półprodukty, które spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie jakości, higieniczności i wytrzymałości mebli. Szeroki program produkcyjny zawiera 900 brył, które obejmują szafki dolne, górne, barkowe, pawlaczowe oraz szafki do zabudowy sprzętu AGD. Atlas Meble Kuchenne został wybrany jako jedyny polski dostawca mebli dla firmy Skanska. Laureat Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Robert Kocur

30 lat doświadczenia polskiego producenta i ekspansja na rynki zagraniczne

Staranność wykonania, jakość detali, zastosowanie nowoczesnych maszyn i technologii dają w rezultacie wytrzymałe, ekologiczne meble. Dzięki temu Atlas zdobył konkurencyjne rynki nie tylko w Polsce ale na rynkach zagranicznych (Europa, USA, Kanada).

Wyjątkowo trwałe i wygodne w użytkowaniu fronty.

Fronty drewniane czy lakierowane mają powierzchnie odpowiednio zabezpieczone. Dlatego są odporne na wilgoć, ścieranie, czynniki chemiczne i znacznie dłużej można je użytkować w porównaniu do innych popularnych na rynku.

Najmodniejsze wzory i kolory

Stylistyka klasyczna oraz nowoczesna i szeroka gama kolorystyczna dla zaspokojenia najwybredniejszych gustów wymagających użytkowników.  Znajdziesz tu meble odpowiednie do każdego projektu wnętrza.

Korpusy mebli wytrzymałe na całe lata.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz melaminy w produkcji korpusów mebli Atlas daje wyjątkową odporność na ścieranie i jednolitą kolorystykę. Uzyskujemy ten sam kolor na zewnątrz mebla jak i wewnątrz. Można też dopasować głębokość szafek do indywidualnych projektów zabudowy kuchni. Na specjalistycznej linii produkcyjnej każdy powstający element jest precyzyjnie dopasowany do innych części składowych mebli. Dzięki tym walorom Atlas jest dostarczony w postaci gotowych, idealnie pasujących do siebie elementów a montaż jest znacznie krótszy.

Blaty o dowolnych kształtach i wymiarach

Wyjątkowo odporne na zniszczenia, wilgoć i działanie związków chemicznych (środków czystości). Blaty posiadają niezbędne atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością.
Własna produkcja blatów pod indywidualne zamówienie umożliwia naszemu Klientowi realizację każdego projektu kuchni. Do tego dochodzą różne warianty grubości blatów, kolorystyka i rodzaje materiałów, z których wykonujemy blaty.

System szuflad dający o 15% lepsze wykorzystanie przestrzeni w kuchni.

Szuflady o odpowiednich wymiarach oraz bardzo wytrzymałe prowadnice zapewniają łatwą dostępność do przechowywanych w nich rzeczy.  Do tego elektryczny system zapewniający ciche otwieranie i domykanie daje niebywały komfort użytkowania. Przechowywane w szufladach przedmioty i produkty są zawsze na wyciągnięcie ręki. Na systemy szuflad (prowadnice,  organizery przestrzeni i systemy elektryczne) producent – firma BLUM daje dożywotnią gwarancję.

60 rodzajów uchwytów

Uchwyty dostępne są w najróżniejszych wariantach kolorystycznych i stylistycznych, w kilku długościach i rozstawach. Dzięki temu bardzo łatwo dobrać odpowiednie uchwyty do naszych potrzeb.

Ciche domykanie

Dzięki zawiasom Inserta Clip Top Blumotion ruch frontów jest płynny, drzwi domykane delikatnie i bardzo cicho.  Także kąt otwierania zawiasów do 110 stopni daje swobodny dostęp do zawartości szafek. Mocowania są niezwykle wytrzymałe, łatwo regulowalne. BLUM – producent tych ekskluzywnych zawiasów daje na nie dożywotnią gwarancję.

Półki – bezpieczne użytkowanie

Półki Atlas z płyty melaminowanej czy szkła hartowanego są szczególnie wytrzymałe.  Specjalny system podpórek zabezpiecza przed przypadkowym wypadnięciem półki podczas użytkowania.

Wyposażenie szafek

W kuchniach Atlas akcesoria i mechanizmy ułatwiające użytkowanie mebli zapewniają optymalną organizację miejsca na półkach i w szafkach. Innowacyjne rozwiązania umożliwiają łatwy przegląd produktów i dostęp do przedmiotów ustawionych w głębi szafek.

Uchylne fronty

Wykorzystanie najwyższej jakości podnośników Aventos daje komfortowy dostęp do przedmiotów zgromadzonych w szafkach. Niezwykle wygodne jest ciche i delikatne zamykanie, możliwość zatrzymania frontu w każdej pozycji oraz wygodna dla użytkownika pozycja frontu poza strefą pracy. Oczywiście akcesoria tu użyte objęte są dożywotnią gwarancją firmy Blum.

Segregacja śmieci

Funkcjonalność w  kuchniach Atlas zapewniają też systemy segregacji i przechowywania odpadów takie jak pojemniki wysuwane podczas otwierania szafki, hamulce pozwalające zatrzymanie kosza w dowolnej pozycji, przegródki do przechowywania akcesoriów do sprzątania.

Cokoły – dekoracja i zabezpieczenie

Cokoły nie tylko dopełniają linię frontów ale przy zastosowaniu przypodłogowej listwy uszczelniającej zabezpieczają przed dostaniem się pod meble zabrudzeń, kurzu i wilgoci.

Boczne panele – dodatkowe funkcje

Montowane są do boków szafek wiszących i dolnych kończących zabudowę. Oprócz funkcji estetycznej mogą być przekształcone na przykład w nogi barku czy przedłużenie blatu roboczego.

Zwarta bryła szafek

Ściany szafek uzyskują lekkość, prostotę i elegancję przez zastosowanie wizualnie jednolitej bryły. Bezuchwytowy system otwierania jeszcze bardziej podkreśla zwartość formy mebli. Taka ascetyczna stylistyka sprawia, że całość wygląda lekko, jakby w pomieszczeniu było więcej przestrzeni.

Nóżki i zawieszki meblowe regulowane w dwóch kierunkach

Stąd możliwość podniesienia poziomu blatu w razie potrzeby. Wiszące szafki natomiast łatwo regulować w poziomie i pionie. Każde pojedyncze mocowanie wytrzymuje obciążenie aż 60 kilogramów.

Gwarancja oraz pełne bezpieczeństwo Klienta

atlas_5latgwarancjiPo etapie szczegółowego projektowania i produkcji mebli realizowany jest ich dowóz do domu – miejsca montażu. Specjalnie opracowany system pakowania i własny transport dają niemal 100% gwarancji na uniknięcie uszkodzeń w tym czasie.
5-letnia gwarancja oraz fabryczny serwis pogwarancyjny daje naszym Klientom pełne bezpieczeństwo na wszelki wypadek usterki.