Akcesoria BLUM

To bezawaryjne

  • systemy podnośników frontów,
  • systemy zawiasów,
  • systemy szuflad,
  • systemy prowadnic,
  • systemy organizujące porządek w szufladach
  • specjalne rozwiązania szafek…

Jednym słowem wszystko, co składa się na komfort użytkowania mebli kuchennych, gdy trzeba szybko dostać się do odpowiedniego produktu, czy schować rzeczy w kuchni.

Firmy Blum nie trzeba chyba przedstawiać.

Mamy tu cicho i dokładnie zamykające się fronty czy szuflady. Systemy zawiasów o szerokim kącie otwarcia dające lepszy dostęp do wnętrza szafki niż zawiasy standardowe. Wytrzymałe i specjalnie skonstruowane prowadnice szuflad umożliwiają całkowite wysunięcie szuflady, aby mieć łatwy dostęp do całej zawartości.

Wygodna i precyzyjna regulacja każdego elementu daje bardzo krótki czas montażu mebli a w trakcie użytkowania minimalną regulację – jeśli taka jest potrzeba, można wykonać bardzo sprawnie.

Akcesoria PEKA

Magazynowanie, organizacja szafek, wykorzystanie każdej przestrzeni – nawet tej pod blatem roboczym. Peka stworzyła innowacyjne systemy: półki, akcesoria i szafy do bardzo efektywnego magazynowania produktów. Mechanizmy ukryte w meblach pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce. Nawet małe kuchnie staną się pomieszczeniami, gdzie łatwo przygotowywać i spożywać posiłki.

A gdyby tak ukryć całą kuchnię?

Małe powierzchnie mają to do siebie, że stają się miejscem uniwersalnym: tu wypoczywamy, przygotowujemy i spożywamy posiłki, spotykamy się z bliskimi. Peka przygotowała ciekawe, funkcjonalne rozwiązanie „ukrycia kuchni”. Daje to efekt powiększenia powierzchni, jesteśmy mniej przytłoczeni i lepiej wypoczywamy, gdy w przestrzeni jest mało detali, szafek, rzeczy.